Ege Üniversitesi Randevu Sistemi

ZİYARETÇİLERİN DİKKATİNE!


Hastanemizin E-Randevu sisteminin açılış saati 18:00’e alınmıştır. Sağlıklı günler dileriz.

Sosyal paylaşım sitesi www.facebook.com sayfalarından "Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi" adıyla yayınlanan kurumumuza ait olmayan ve kurumumuzun adını, bilgilerini içeren sayfa bulunmaktadır. Kurumumuza ait olmayan bu sayfanın dikkate alınmamasını rica ediyoruz.

T.C. Ege Üniversitesi
Tıp Fakültesi Hastanesi Yönetimi


Ege Üniversitesi Hastanesi Engelli Hastalar Bilgilendirme

Ege Üniversitesi Hastanesi Engelli Hasta Hattı: 390 44 00

  

Hastane santral: 444 13 43, İnternet Randevuları bir sonraki gün içindir.
Randevu sistemi saat 18.00’de açılmaktadır, Pazartesi randevuları Pazar günü alınır.
 
Muayene ve kontrol sonuç sırasını sadece internetten veren poliklinikler:
Dermatoloji, İç Hastalıkları (Genel), Alerji İmmünoloji, Endokrinoloji Genel, Endokrinoloji Diabet-Obezite,  Kadın Doğum (Kadın Hastalıkları Pol. – Doğum Pol.), Ağrı ( Algoloji pol.),  Kalp Damar Cerrahisi, Onkoloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji. Nükleer Tıp.
 
Muayene sırasını Hastane içinden ve internetten veren poliklinikler:
Psikiyatri, Genel Cerrahi, Meme Polikliniği (3.kat), Proktoloji (Kalin Barsak- Rektum- Anus-Hemoroid), Fizik Tedavi, Kardiyoloji, Plastik Cerrahi,  Üroloji, Göz Polikliniği, Kulak Burun Boğaz, Enfeksiyon Hastalıkları, Ergen Bağımlılık (Sadece bağımlı hasta), Çocuk Sağlığı, .
 
Telefonla Randevu veren poliklinikler:
Göğüs Hastalıkları 390 29 29,
Ergen Bağımlılık (Sadece bağımlı hasta) 3634899, Beyin ve Sinir Cerrahisi 390 53 57, Çocuk Cerrahisi 390 28 04, (Mesai Saatleri İçerisinde Arayınız) Tüm polikliniklerin telefonla randevu vermesi için gerekli güncellemeler yapılmaktadır.
 
İNTERNETTEN ALDIĞINIZ SIRANIN BİR ÖNCELİĞİ YOKTUR.
 

 

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hemşirelik Haftası Mesajı

alt

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı 57. Dönem Mezuniyet Töreni.

alt

alt

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi 2. İntörn Hekimlik Kongresi Yapılıyor.

alt

Türkiye’de ilk kez Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi tarafından düzenlenen “2. İntörn Hekimlik Kongresi: Olgu Örnekleriyle Tanı ve Tedavi Yaklaşımı” Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Cemil Gürgün’ün açılış konuşması ile başladı.

Bu yıl  mezun olacak intörn hekimlere “meslektaşlarım” diye seslenen Prof. Dr. Gürgün,  ‘‘Sizlerden önce, iyi insan, sonra iyi hekim olmanızı bekliyoruz. Yalnızca bilgisayar başında tetkik isteyen hekim olmamalısınız. Hastalarınızı muayene ederken bedenleri kadar onların kalplerine de temas etmeniz gerekiyor. Fakültemizin kendi olanaklarıyla ve intörn hekimlerimizin katkılarıyla hazırladığımız kongremizin sonraki yılarda da düzenlenmesini temenni ediyorum.’’ diye konuştu. 

Birinci basamakta sık görülen hastalıklara ait olguların intörn hekimler tarafından sunulduğu ve ardından tedavi yaklaşımlarının konunun uzmanı öğretim üyeleri tarafından aktarıldığı interaktif oturumlar şeklinde planlanan kongre iki gün boyunca Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde devam edecek.

alt

alt