Ege Üniversitesi Randevu Sistemi

ZİYARETÇİLERİN DİKKATİNE!

Sosyal paylaşım sitesi www.facebook.com sayfalarından "Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi" adıyla yayınlanan kurumumuza ait olmayan ve kurumumuzun adını, bilgilerini içeren sayfa bulunmaktadır. Kurumumuza ait olmayan bu sayfanın dikkate alınmamasını rica ediyoruz.

T.C. Ege Üniversitesi
Tıp Fakültesi Hastanesi Yönetimi

Ege Üniversitesi Hastanesi Engelli Hastalar Bilgilendirme

Ege Üniversitesi Hastanesi Engelli Hasta Hattı: 390 44 00

  

Hastane santral: 444 13 43, İnternet Randevuları bir sonraki gün içindir.
Randevu sistemi saat 20.00’de açılmaktadır, Pazartesi randevuları Pazar günü alınır.
 
Muayene ve kontrol sonuç sırasını sadece internetten veren poliklinikler:
Dermatoloji, İç Hastalıkları (Genel), Alerji İmmünoloji, Endokrinoloji Genel, Endokrinoloji Diabet-Obezite,  Kadın Doğum (Kadın Hastalıkları Pol. – Doğum Pol.), Ağrı ( Algoloji pol.),  Kalp Damar Cerrahisi, Onkoloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji. Nükleer Tıp.
 
Muayene sırasını Hastane içinden ve internetten veren poliklinikler:
Psikiyatri, Genel Cerrahi, Meme Polikliniği (3.kat), Proktoloji (Kalin Barsak- Rektum- Anus-Hemoroid), Fizik Tedavi, Kardiyoloji, Plastik Cerrahi,  Üroloji, Göz Polikliniği, Kulak Burun Boğaz, Enfeksiyon Hastalıkları, Ergen Bağımlılık (Sadece bağımlı hasta), Çocuk Sağlığı, .
 
Telefonla Randevu veren poliklinikler:
Göğüs Hastalıkları 390 29 29,
Ergen Bağımlılık (Sadece bağımlı hasta) 3634899, Beyin ve Sinir Cerrahisi 390 53 57, Çocuk Cerrahisi 390 28 04, (Mesai Saatleri İçerisinde Arayınız)
 
İNTERNETTEN ALDIĞINIZ SIRANIN BİR ÖNCELİĞİ YOKTUR.
 

 

Ege Üniversitesi kanser tanısında PET/BT dönemini başlatıyor

 

Ege Üniversitesi kanser tanısında PET/BT dönemini başlatıyor

 

 

Kanser tanı ve tedavisinde günümüzün en son teknolojik donanımı Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde

alt

Devamını oku...

Yoğunluk Ayarlı Radyoterapi Cihazı

Anabilim Dalımıza yeni alınmış olan Yoğunluk Ayarlı Radyoterapi-Intensity Modulated Radiotherapy (IMRT), Görüntü Kılavuzluğunda Radyoterapi - Image Guided Radiotherapy (IGRT) ve Volumetrik Yoğunluk Ayarlı Ark Tedavi-Volumetric Modulated Arc Therapy (VMAT) özellikli modern lineer hızlandırıcıdır.
alt

Devamını oku...

Kornea Nakli

Kornea  nakli kliniğimizde ilk 1963 yılında Prof. Dr. Selahattin Erbakan tarafından yapılmış. 1990 yılından sonra  düzenli olarak yapılmaya başlamış, 1997 yılından sonra kornea birimi, 2003 yılında göz bankamızın kurulmasıyla birlikte bugün kornea naklinde toplam sayımız 1000'i aşmış, yıllık konrea nakli sayımız 150-200 arasında bir düzenli rakama ulaşmıştır. Ege göz, bu sayılarla ülkemizin en yoğun 3 kornea nakli merkezinden biridir. 

Kornea birimimiz Prof. Dr. Ayşe Yağcı, Doç. Dr. Sait Eğrilmez ve Uzm Dr. Melis Palamar'dan oluşan göz hekimleri, Ulaş Yıldız ve M. Cihan Öncül'den oluşan sertifikalı göz bankası teknisyenleri ile, organ nakli araştırma ve uygulama merkezimizin en faal ünitelerinden biridir.

Devamını oku...